Pokój w hotelu, pomiędzy komfortem, a estetyką

pokój
Author: Hotel Montecatini Terme
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że łóżko to hotel, i jest to na pewno prawda. Jako że w hotelu możemy sobie wyobrazić pewną ilość niedopatrzeń, tak niezbyt wygodnego łóżka, słabo przystosowanego do odpoczynku, nikt nie zapomni. To one definiują pojęcie hotelu, bo ich zadanie jest ważniejsze niż inne, mniej istotne, a dokładnie: sen ma być wspaniały, wygodny, bez zakłóceń. Muszą odpocząć od swojego upodobania.

Mamy szansę prosto odmienić własne wnętrze

Wydrukowana fotografia
Author: Alice Barigelli
Source: http://www.flickr.com
Projektując aranżację sypialni nie musimy opierać się o stylistykę innych pomieszczeń mieszkalnych. Ten zaciszny zakątek powinien wyzwalać poczucie spokoju i oddziaływać relaksująco, aby skutecznie odetchnąć po dniu pełnym emocji. Dosyć często jesteśmy zmuszeni samemu stworzyć wystrój takiego domu, co znacznie podnosi koszt jego doprowadzanie do stanu gotowego do zamieszkania. Jednakże, w dzisiejszych czasach dzięki dość dobrej technice jesteśmy w stanie w niezbyt drogi sposób wyposażyć nasz ukochany dom.

Należy inwestować w zakup mebli shabby chic

shabby chic
Author: Faylyne
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba chce, by jego mieszkanie stało się wyjątkowo. Ale nie wszyscy mogą się snobować na zakup komody za 3000 złotych, by było niebanalnie. Dlatego jeśli chcemy piękna w naszych czterech katach możemy kupić dobre meble, ale za to wybrać gustowne dodatki. Już słyszę jak pada stwierdzenie i pytanie: dziś wszystko jest takie samo, w każdym sklepie, gdzie ja mam niby dostać coś, co będzie wyróżniało wnętrze mojego mieszkania? Jeżeli bierzemy się za wykańczanie naszego mieszkania, to chcemy żeby przedstawiało się ono jak najlepiej oraz by okazało się niesamowite.
Tags: 

Fototapety do pokoju z powodzeniem zastąpią tradycyjne tapety

kuchnia
Author: www.przyklejkopety.com.pl
Source: www.przyklejkopety.com.pl
Oryginalny wystrój mieszkania na pewno jest tym, o czym marzy dużo osób. W domu spędzamy każdego dnia sporo czasu, dlatego nic dziwnego, iż chcemy czuć się w nim wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. Poszukujemy farby, ale każdy kolor nie przypadł do gustu. Z jednej strony nie chcemy odcieni zimnych, ale te ciepłe również jakieś złe, nie wpasowują się w naszą koncepcję.
Tags: 

Nowomodne i efektywne wyposażenie wnętrza sypialni

Meble do sypialni
Author: Paweł Bykowski
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Wymiana mebli jest spowodowana najróżniejszymi czynnikami. Czasem powodem przemeblowania bywają kategoryczne słowa pani domu. Jeżeli od 20 lat jest otoczona gablotkami pamiętającymi czasy PRL-u, to całkowicie popieramy opinię tejże kobiety. Szczególnie meble pokojowe powinny wyglądać imponująco, ponieważ właśnie w salonach zwykliśmy przyjmować gości - maleńkie kuchnie w żadnym razie nie sprawdzają się w roli pomieszczeń reprezentatywnych.

Pomysły na własne cztery kąty

barek
Author: KAM
Source: KAM
Interesującym pomysłem są domowe barki, czyli eleganckie skrytki na napoje alkoholowe. jeżeli lubisz od czasu do czasu napić się dobrego alkoholu, możesz kupić ekskluzywną skrytkę na butelki. Takie rozwiązanie jest w dobrym smaku i na pewno przypadnie do gustu twoim gościom. Jeżeli przyjrzymy się temu, jakie meble do salonu preferowane są dzisiaj przez konsumentów, zobaczymy przede wszystkim niezwykłe zróżnicowanie.

W jaki sposób profesjonalnie i ładnie urządzić dom?

Author: GAWIN
Konsumentom pasują profesjonalnie przygotowane designerskie meble, ponieważ wpisują się one w ich teraźniejsze wymogi. Ciągle wprowadzane są różne unowocześnienia, które zupełnie spełniają aktualne potrzeby oraz wymagania klientów. Klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do każdego zlecenia, dlatego firma ceniona jest tak bardzo.

Jak w genialny sposób ozdobić teraz własne mieszkanie

sypialnia
Author: http://demur.pl/
Source: http://demur.pl/
Dużo osób przy remoncie lub przeprowadzce zastanawia się, jak dobrze udekorować mieszkanie. Trudno teraz zaskoczyć swoich znajomych ,jak również powalić ich na kolana urokiem swojego lokum. Poza idealnym dobraniem i ustawieniem mebli dosyć ważne są ściany – ich barwa oraz deseń.
Tags: 

Architekt bardzo przydatny w aranżacji domów oraz mieszkań

kolory
Author: PPG Deco Polska
Source: www.sigmacoatings.com.pl
Miasteczka w naszym państwie wypełnione są blokami. Co kawałek wyrastają kolejne. Firmy deweloperskie biją się o każdy wolny skrawek ziemi, by rozpocząć prace nad kolejną budowlą. Jest jednakże duża grupa ludzi, którzy pragną czegoś zupełnie odmiennego – spokoju i sąsiada oddalonego o kilkadziesiąt metrów.

Pages